8. Styczniowy Klub Coacha

„Improwizacja coacha i trenera”

Najlepsze w tym warsztacie będzie to, że jego treść „napisze” się sama w trakcie jego trwania – dzięki nam wszystkim, którzy weźmiemy w nim udział. Zabiorę Was w świat improwizacji, czyli tworzenia czegoś wspólnie „tu i teraz”. Zaczniemy od przeróżnych rozgrzewek, ćwiczeń i gier improwizacyjnych, które często są bazą naszych prób w teatrze improwizowanym. Pozwolą nam się twórczo otworzyć, zintegrować i pobudzić spontaniczne reakcje.

Potem przejdziemy do wspólnego improwizowanego tworzenia – w parach i całej grupie – co z tego wyjdzie? Jak już pisałem: nie wiadomo, bo wszystko będzie w 100% improwizowane :)

Będziemy się ruszać, nie będzie to warsztat „na siedząco”. Dlatego ubierzcie się wygodnie. Nie musi to być dres, ale suknia balowa, szpilki lub pełen garnitur nie będą dobrym rozwiązaniem ;)

Z warsztatu najbardziej skorzystają:

• coachowie oraz trenerzy, którzy chcą być w swojej pracy bardziej spontaniczni, elastyczni i twórczy

• wszyscy ci, którzy lubią się dobrze bawić i próbować nowych rzeczy

• trenerzy, którzy chcą poznać i wykorzystać w pracy rozmaite sposoby na pobudzenie i zintegrowanie grupy szkoleniowej – wprowadzenie jej we wspólną energię

Uczestnicy będą po warsztacie:

• bardziej otwarci, spontaniczni i elastyczni

• w dobrych humorach

• umieć wykorzystać rozgrzewki i ćwiczenia improwizacyjne na sali szkoleniowej

• mieć większy wachlarz zachowań i reakcji w pracy coachingowej

• bardziej kreatywni i twórczy w życiu i na treningach

Prowadzenie:

Piotr Barański
od 40 lat człowiek, od 16 lat w reklamie, od 8 lat w coachingu i trenerstwie, od 5 lat lektor (głos), od ponad 3 lat „Bez Klepki” ;)
Jako senior copywriter, wymyślam pomysły na reklamy (telewizyjne, prasowe, radiowe, internetowe, niestandardowe), a kiedy już je wymyślę, zajmuję się ich stroną tekstową (piszę scenariusze, dialogi, hasła, slogany, opisy…)

Będąc trenerem uczę komunikacji z samym sobą i z innymi, kreatywności oraz improwizacji, także w życiu.

W coachingu wspieram i towarzyszę innym we wzrastaniu, rozwoju i osiąganiu celów. Pracę z każdym klientem traktuję bardzo indywidualnie, niemniej bardzo lubię pracować prowokatywnie oraz używając metafor, bajek, historii i symboli.

Współpracuję z Instytutem Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE, w którym propagujemy ideę prowokatywności w pracy z ludźmi oraz uczymy, jak robić to skutecznie i etycznie.

Teatr improwizowany „Bez Klepki” jest po części spełnieniem moich skrytych marzeń o scenie, a przede wszystkim niezwykle twórczą aktywnością – a takie lubię najbardziej. Co więcej, bardzo łączy mi się z coachingiem, wspierając uważne bycie jak najbardziej „tu i teraz”.

Jeśli chodzi o lektorskie zajęcie… skoro moim obywatelskim przywilejem jest głosowanie… korzystam z niego i czasem oddaję swój głos, na przykład do reklam ;)

A jako człowiek? Kocham życie, ludzi i koty, uwielbiam muzykę, film, teatr i książki, cenię poczucie humoru, dystans do siebie i świata oraz spójność w życiu, byciu i działaniu. Gram w tenisa i na gitarze :)

Spotykamy się 29 stycznia 2016 o godzinie 18.00. Przewidywany czas spotkania to 3 godziny zegarowe.

Zgonie z zasadami panującymi w Klubie opłata za uczestnictwo w spotkaniu ( 30 zł) pokrywa koszty organizacji spotkania. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o maila na adres: warszawa@klubcoacha.org
zgłoszenie na FB nie jest jednoznaczne ze zgłoszenie udziału. Mamy tylko 20 miejsc!

zapraszam serdecznie
Bartosz Tymiński

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>