7. Listopadowy Klub Coacha – Coaching Zdalny

Wiesz co to jest coaching zdalny
Jakie są wyzwania i ograniczenia związane z nowymi modelami coachingowymi w kontekście użycia nowoczesnych technologii? 

Założenie : nowoczesne technologie są obecne w wielu obszarach naszego życia i jest to dziedzina najbardziej rozwijająca się . To co jeszcze 10 lat temu wydawało nam się science fiction dziś jest rzeczywistością….

Cel : w trakcie tego krótkiego warsztatu uczestnicy zapoznają się z tym jak nowoczesne technologie mogą zmienić prace coachingową . 

Czy wiesz, że coachingowa praca zdalna to nie tylko skype i telefon?

Przyjrzymy się obecnym trendom na rynku oraz przeanalizujemy jak wpływają one na różne dziedziny społeczne i gospodarkę. Obserwacja trendów w innych dziedzinach społecznych i gospodarczych pozwala na transfer rozwiązań oraz inspirowanie się w celu opracowania ekscytujących i innowacyjnych rozwiązań. Wpływa to na rozwój nowatorskich modeli pracy coachingowej
W efekcie pracy uczestnicy zidentyfikują korzyści jakie mogą płynąć z pracy zdalnej. Przepracują poprzez doświadczenie i symulacje możliwe ograniczenia i trudności. Zapoznają się z przykładami nowoczesnych rozwiązań wspierających coaching zdalny.

Cała tą wiedzą i swoim doświadczeniem podzieli się z nami
Agnieszka Marlińska
Coach / facylitator / mentor coach (w trakcie akredytacji PCC / ICF ), członek ICF Global. Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Zrealizowała już ponad 1.000 godzin sesji coachingowych zarówno indywidualnych jak i grupowych. Intensywnie pracuje nad rozwojem narzędzi coachingowych oraz etyką w coachingu. Jedna z prekursoreK Clean Coachingu w Polsce.
Bierze w udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu, rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Jest założycielką i pomysłodawczynią platformy coachspace®.com Coach Design Management. W wielu procesach biznesowych wykorzystuje narzędzia design thinking do wypracowania strategii marki, misji i wizji firmy oraz innowacyjnych kultur organizacji, stały ekspert Concordia Design, Współpracuje również z Pathways.
Prywatnie : matka dorosłego już syna , zakotwiczona w filozofii buddyjskiej – medytuje, co najmniej raz w roku udaje się na krótkie odosobnienia głównie medytacji współczucia. Angażuje się w pomoc potrzebującym, pracę charytatywną traktując to jako swój obowiązek zawodowy. Tak naprawdę nie rozróżnia sfer swojego życia na prywatna i zawodową – „wszystko to życie”.

Spotykamy się 25 listopada 2015 o godzinie 18.00. Przewidywany czas spotkania to 3 godziny zegarowe.

Zgonie z zasadami panującymi w Klubie opłata za uczestnictwo w spotkaniu ( 30 zł) pokrywa koszty organizacji spotkania. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o maila na adres: warszawa@klubcoacha.org
zgłoszenie na FB nie jest jednoznaczne ze zgłoszenie udziału. Mamy tylko 20 miejsc.

zapraszam serdecznie
Bartosz Tymiński

 

logo KC

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>