5. Majowy Klub Coacha „”Integrowania wartości z działaniem i tożsamością klienta”

Zapraszam na spotkanie z Leszkiem Zawlockim na temat: „Integrowania wartości z działaniem i tożsamością klienta”

Na spotkaniu zajmiemy się analizą wartości z punktu widzenia coachingu, przyjrzymy się temu, w jaki sposób na nas oddziałują i co możemy z nimi zrobić. Skupimy się na tym, aby nasze wartości były nie tylko deklarowane, ale i realizowane. Coachowie otrzymają gotowe narzędzie do integrowania tożsamości z wartościami (poziom poznawczy) i wartości z działaniem (poziom behawioralny). Warto wziąć ze sobą długopis :)

Ponieważ jest to spotkanie z akredytowanym superwizorem Izby Coachingu – na zakończenie będzie kilka słów o superwizji.

Leszek Zawlocki – dyplomowany coach, certyfikowany master business coach, akredytowany superwizor Izby Coachingu, doświadczony trener i wykładowca. Właściciel Grupy Trenerskiej Active Change, współzałożyciel Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Pomysłodawca i lider ogólnopolskiej sieci Klubów Coacha™, opiekun merytoryczny i wykładowca największego w Polsce kursu coachingu – Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Autor wielu innowacyjnych projektów szkoleniowych i coachingowych (np. Gestaltowskie narzędzia w pracy coacha, Męski Krąg). Z ludźmi pracuje od ponad dwunastu lat. W swoim dorobku ma ponad 6000 godzin przeprowadzonych szkoleń i coachingu.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej i Izby Coachingu – pierwszej w Polsce organizacji wprowadzającej standardy zawodu coacha. Ekspert w pracach Komisji ds. Standardów i w pracach Komisji ds. Akredytacji przy Izbie Coachingu. Aktualnie członek Komisji Rewizyjnej.

Na spotkanie Klubu zapraszamy jak zawsze do siedziby Laboratorium Psychologii Procesu .

Gdzie? Warszawa ul. Żelazna 69a lok.28

Kiedy? Spotykamy się 25 maja 2015 o godzinie 18.00. Przewidywany czas spotkania to 3 godziny.

Zapisy: Zgonie z zasadami panującymi w Klubie opłata za uczestnictwo w spotkaniu ( 30 zł) pokrywa koszty organizacji spotkania. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o maila na adres: warszawa@klubcoacha.org
zgłoszenie na FB nie jest jednoznaczne ze zgłoszenie udziału. Mamy tylko 20 miejsc.

Gorąco polecam i zapraszam!
Bartosz Tymiński

 

logo KC

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>