2. Styczniowy Klub Coacha z „Clean Coaching”

                                                   KC W-wa
CLEAN COACHING – Metoda dwóch półkul myślenia  - spotkanie z Bożeną Pieśkiewicz
Clean coaching to nowatorska metoda która wykorzystuje metaforę jako środek aby wyjść poza schemat racjonalności i spojrzeć na nurtujący temat z twórczej perspektywy rozumowania przez analogię. W kontekście coachingu, metafora okazuje się katalizatorem zmian, ponieważ:
- daje wgląd w podświadome niepokoje i źródła motywacji,
- prowadzi do znalezienia rozwiązań w oparciu o własne zasoby,
- zmiana pojawia się jako konsekwencja reorganizacji w sposobie myślenia klienta.Osoby chcące poznać model facylitacji, która łączy rozumowanie z lewej i z prawej półkuli mózgu zapraszamy na spotkanie z trenerką Bożeną Pieskiewicz.

Bożena PIESKIEWICZ
Od 2004 roku prowadzi warsztaty z zakresu Clean Language i pracy z metaforą dla coachów, menedżerów, i specjalistów HR i w ramach Szkoły dla Menedżerów FONCTION2 rozwija programy dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw. Naukę Metody Clean uzyskała bezpośrednio u twórców: Davida Grove’a, Penny Tompkins i Jamesa Lawley. Jako jedna z pierwszych facylitatorek szerzy wiedzę o technikach Clean i Emergent Knowledge we Francji i reprezentuje Polskę na Międzynarodowej Konferencji w Londynie. Od 2010 prowadzi szkolenia pod marką Clean Coaching Polska a w 2013 roku doprowadza do certyfikacji pierwszych Facylitatorow Clean.

Więcej o Clean Coachingu na stronie : http://www.cleancoaching.pl/

Na spotkanie Klubu zapraszamy do siedziby Laboratorium Psychologii Procesu .

Gdzie? Warszawa ul. Żelazna 69a lok.28Kiedy? Spotykamy się 27 stycznia 2015 o godzinie 18.00. Przewidywany czas spotkania to 3 godziny.

Zapisy: Zgonie z zasadami panującymi w Klubie opłata za uczestnictwo w spotkaniu
( 30 zł) pokrywa koszty organizacji spotkania. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o maila na adres: warszawa@klubcoacha.org
Gorąco zapraszam!
Bartosz Tymiński

 

 

logo KC

POSTY

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>