23. DIAGNOZUJ STYLE MYŚLENIA Z MINDSONAREM – ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW

DIAGNOZUJ STYLE MYŚLENIA Z MINDSONAREM – ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW

 

DIAGNOZUJ STYLE MYŚLENIA Z MINDSONAREM – ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW

DIAGNOZUJ STYLE MYŚLENIA Z MINDSONAREM – ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW
Czy usłyszałeś kiedyś od swoich klientów/współpracowników: „Ja już z nim/z nią nie mogę pracować!, Mam na niego/na nią alergię!”? Jak poradzić sobie z taką sytuacją?
Warsztat jest w stu procentach praktycznym przekazaniem wiedzy na temat stylów myślenia, które różnicującą podejście ludzi w konkretnych sytuacjach. Podczas warsztatu określisz swoje własne style myślenia w danej sytuacji i porównasz je ze swoim ogólnym podejściem. Na przykładzie zaczerpniętym z życia, określisz, które style myślenia i kryteria są krytyczne dla konfliktu pomiędzy dwoma menedżerami. Dowiesz się, w jaki sposób można z nimi pracować, osiągając efekt pełnej zgody i współpracy. Użyjesz narzędzi coachingowych w procesie zmiany w danym kontekście, a przy okazji poznasz w praktyce narzędzie diagnostyczne MindSonar.
„Kontekst wszystko zmienia, lecz nie każdy zmienia się w takim stopniu, w jakim zmienia się kontekst”

Prowadzący:
Tomasz Zawadzki – Dyrektor Generalny MindSonar Polska. Trener kompetencji miękkich ze specjalizacją w technikach sprzedaży oraz coach i konsultant biznesowy. Prowadzi warsztaty na temat: komunikacji, negocjacji, zarządzania sprzedażą, stylów myślenia i rekrutacji.
Pracował w kilku międzynarodowych grupach kapitałowych, głównie jako menedżer sprzedaży: dyrektor oddziału, dyrektor regionu. Wdrażał również profile rekrutacyjne sprzedawców, modele coachingu sprzedażowego dla sieci, standaryzację pracy sieci, systemy wynagradzania promujące elementy motywacyjne, systemy raportowania sprzedaży. Absolwent studiów podyplomowych Coaching w organizacji na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Kluby Coacha objęte są patronatem Izba Coachingu

Gdzie: Częstochowa ul. Żwirki i Wigury 6, III piętro sala 32

Kiedy: 25 września 2015, godzina 18.00-21.00

Koszt: na konto: 18 1050 1142 1000 0023 0147 0577

20zł przy wpłacie na konto
30zł w dniu spotkania

Zapisy: Sylwia Dąbrowska-Paulewicz
sylwia@emocoach.pl, tel. 696 178 477

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>