KREATYWNY COACHING KARIERY- 1 kwietnia 2016

45971_556959177674734_374565363_n

KREATYWNY COACHING KARIERY – Pobudzanie Mocy [trailer:)]

„Robienie tego, co lubisz jest wolnością; lubienie tego, co robisz jest szczęściem”/Frank Tyger/

Na warsztacie zapewnię Ci czas i miejsce na zajęcie się Twoją Jasną Stroną Mocy: talentami, mocnymi stronami, zasobami, które możesz wykorzystać w pracy aktualnej i/lub przyszłej (wymarzonej:) – z większą świadomością i pomysłami na realizację.

Będziemy pracować Twórczo i Konkretnie – tyle, ile będziesz Chcieć.

Dzięki warsztatowi:

  • nazwiesz swoje Mocne Strony (uwaga: wiem, że je posiadasz:),
  • doświadczysz Kreatywnych Ćwiczeń, które możesz wykorzystać w swoim rozwoju oraz życiu zawodowym,
  • poznasz metody i techniki Twórczego Myślenia, które są przydatne, gdy chcesz Coś Zrobić, znaleźć Nowe Rozwiązania w danej sytuacji, w tym w Planowaniu Kariery,
  • dostaniesz szansę na :
  • optymalne spojrzenie na swoją sytuację zawodową i ewentualną Zmianę lub „podkręcenie” i docenienie tego, co się ma:),

 Warsztat jest wprowadzeniem do programu dwudniowego. Serdecznie zapraszamJ

 Osoba prowadząca:    

Ewa Kruk – Krymula – trener rozwoju osobistego, dyplomowany doradca zawodowy, mgr pedagogiki UJ, certyfikowany trener zarządzania MATRIK, certyfikowany coach w Szkole Profesjonalnego Coachingu – programie akredytowanym przez Izbę Coachingu, której jest członkiem.  Uczestniczka wielu szkoleń z rozwoju osobistego, m.in. Gestalt, RTZ, coachingu prowokatywnego, analizy transakcyjnej, pracy z ciałem, NVC, SFA – podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Autorka wielu publikacji, programów merytorycznych, ćwiczeń i testów predyspozycji zawodowych.

Od 13 lat wspieram osoby w rozwoju i poszukiwaniu drogi edukacyjnej i zawodowej. Prowadzę konsultacje indywidualne i szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, kreatywności, rozwijania umiejętności miękkich oraz zdolności uczenia się. Współpracuję z uczelniami wyższymi i ośrodkami psychologicznymi. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Izby Coachingu. Towarzyszę w procesie przechodzenia przez zmianę ku zawodowej i osobistej satysfakcji. Uwielbiam patrzeć, gdy dzieje się to na moich oczach; mogę wtedy powiedzieć, że „wszystko, co robię w pracy, to czysta przyjemność”  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *