29 listopad 2017 godz. 18 – Filozofia Kaizen w pracy z klientem coachingowym

Zapraszamy na listopadowe spotkanie w ramach KLUBU COACHA :

netNa warsztacie doświadczysz jak proste i małe kroki zmieniają perspektywę dotarcia do celów.

Metoda Kaizen sprawdza w pracy z klientem chcącym gruntownie i na stałe zmienić swoje nawyki, przyzwyczajenia, relacje z ludźmi oraz pragnącymi zrealizować swoje wielkie marzenia . Idealna dla osób które już wiele razy próbowały coś zmienić i stale wracają do punktu wyjścia.

Kaizen to filozofia pochodząca z kraju kwitnącej wiśni. Mówi ona o stopniowym, ciągłym i uporządkowanym doskonaleniu poprzez wprowadzanie drobnych zmian. W coachingu Kaizen, podobnie jak w innych podejściach mamy cel, ale żeby go osiągnąć stosowana jest technika małych kroków, która pozwala na stabilny rozwój w pożądanym kierunku. Pracując nad zmianami w systemie Kaizen oszukujemy nasz, czy też klienta, mózg, co pozwala na uniknięcie naturalnej reakcji obronnej sabotującej drogę do celu.

Jedyną, prawdziwą przeszkodą, do realizacji naszych pragnień i celów jest nasz tchórzliwy mózg, który boi się każdej zmiany. Tej dobrej również!

 

PROWADZĄCA :

c_wersja-1(1)

Elżbieta Dӧnmez

Akredytowany Coach, ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu w IPRI w Krakowie. Pogłębia swoją wiedzę szkoląc się z technik prowokatywnych w Instytucie Komunikacji Prowokatywnej – Provocare w Warszawie. Fascynuje ją komunikacja i jej wpływ na relacje osobiste i zawodowe. Od Porozumienia Bez Przemocy, poprzez Mowę Ciała, po „rozmowę na poziomie fluidów” oddziałujących pomiędzy dwoma ciałami. Jest właścicielką Systemu Kaizen, firmy coachingowo-szkoleniowej. Pracuje głównie z właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw nad realizacją ich celów życiowych i zawodowych.

 

Miejsce :

Instytut Systemowej Pracy z  Rodziną,
ul.Kustronia 39 –  sala na I piętrze

Koszty amortyzacyjne udziału wynoszą 35 zł (opłata za salę, poczęstunek i dojazd trenera) i płatne są NA MIEJSCU.

Rezerwacja TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ : bielskobiala@klubcoacha.org lub telefonicznie:

Koordynator Klubu Coacha Bielsko-BiałaEdyta Kobak 696 539 205

do zobaczenia :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *