06 luty 2019, godz.18 – COACHING, PSYCHOBIOLOGIA I USTAWIENIA SYSTEMOWE

Na szkoleniu porozmawiamy o trzech powyższych metodach, i o specyfice ich zastosowania w pracy z Klientem.

Psychobiologia wywodzi się z Totalnej  Biologii, Recall Healing, Biologiki, ale czerpie też z osiągnięć psychologii, fizyki kwantowej, przemyśleń Dawida Hawkinsa, psychogenealogii. Psychobiologia tłumaczy jak nasze emocje przeżywane przez nas w trakcie życia, a także emocje przeżywane przez naszych rodziców w okresie tzw. Projektu-Celu, a niekiedy również emocje naszych przodków programują nasze choroby, a także niekiedy mechanizmy życiowe, które wciąż cyklicznie powtarzają się w naszym życiu.

Psychobiologia pozwala zidentyfikować nasze emocje i przekonania, które są przyczyną naszego zachorowania. Psychobiologia tłumaczy dlaczego choroba jest dla nas szansą, dlaczego przeżywane konflikty biologiczne są sprowadzane na poziom naszego ciała jako choroba i tak naprawdę służy ona naszemu przetrwaniu. Jest to metoda, która wspiera proces zdrowienia i pomaga wdrożyć w życie zmiany, które prowadzą nas do rozwoju świadomości i zmiany życiowego paradygmatu.

W połączeniu z wiedzą z zakresu ustawień systemowych Berta Hellingera  tłumaczy jak relacje w rodzinie, w systemie, wpływają na emocje i biorąc pod uwagę historie rodowe możemy zrozumieć szerzej dlaczego powstaje choroba.

Ustawienia Systemowe są metodą, która opisuje porządki miłości, których przestrzeganie wiąże się z sukcesem, a nie przestrzeganie z jego brakiem. Podczas szkolenia porozmawiamy o tym, jak wiedza z zakresu psychobiologii uzupełnia się w wielu puntach z metodą Ustawień Systemowych.

W trakcie szkolenia poznamy koncepcję psychobiologii, omówimy przyczyny chorób w ujęciu systemowym, porozmawiamy jak i kiedy można stosować powyższe metody, a także w jaki sposób można te metody stosować w relacji z coachingiem.

Na koniec szkolenia przećwiczymy technikę uwalniania Davida Hawkinsa.

Prowadząca:

Zdj

Dorota Stojek,

certyfikowany coach, psycholog, konsultant psychobiologii,  trener rozwoju holistycznego, ekspert ds. zarządzania zasobami ludzkimi z 18-letnim doświadczeniem, wykładowca akademicki. Prowadzi sesje coachingowe oraz konsultacje psychobiologii, również online. Prowadzi szkolenia z zakresu psychobiologii oraz warsztaty rozwojowe z zakresu dbania o swój dobrostan, podczas których wykorzystuje wiedzę psychologiczną, ćwiczenia coachingowe, jak też wiedzę z zakresu psychobiologii i ustawień systemowych. https://dorotastojek.pl/ Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, międzynarodowej szkoły coachingowej „The Art & Science of Coaching” Erickson College International, Szkoły Trenerów TROP, 8-tygodniowego kursu Mindfulness, Akademii Psychobiologii dr n. med. Marzanny Radziszewskiej-Konopki, oraz Kursu Ustawień Systemowych Apolonii Rdzanek.

MIEJSCE :

Instytut Systemowej Pracy z  Rodziną,
ul.Kustronia 39 –  sala na I piętrze

Koszty amortyzacyjne udziału wynoszą 35 zł (opłata za salę, poczęstunek i dojazd trenera) i płatne są NA MIEJSCU.

Rezerwacja TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ : bielskobiala@klubcoacha.org lub telefonicznie:

Koordynator Klubu Coacha Bielsko-BiałaEdyta Kobak 696 539 205

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *